Główna | Oferta | Aktualności | Prasa o nas | Kontakt



  Nawigacja
O Firmie
Przepisy
Referencje
Dystrybucja
Magiczne miejsca
  Konkurs
Spotkanie ze ślimakiem
I eliminacja
Katowice 14-07-2004
I eliminacja
Katowice relacja
II eliminacja
Koszalin 28-08-2004
II eliminacja
Koszalin relacja
III eliminacja
Łódź relacja
IV eliminacje
Poznań 05-10-2004
IV eliminacje
Poznań relacja
V eliminacje
Zakopane 02-12-2004
V eliminacje
Zakopane relacja
VI eliminacje
Szczawno 18-02-2005
VI eliminacje
Szczawno relacja
VII eliminacje
Mikołajki 15-04-2005
VII eliminacje
Mikołajki relacja
VIII eliminacje
Warszawa 07-05-2005
VIII eliminacje
Warszawa relacja
Finał ślimaka
Warszawa 24-05-2005
Finał ślimaka
2005 - relacja
Regulamin
Stanowisko konkursowe
Zgloszenie uczestnika
Lista finalistów
  Reklama
 
 Lista zwycięzców eliminacji regionalnych.

Do finału ogólnopolskiego konkursu kulinarnego - Spotkania ze Ślimakiem zakwalifikowały się następujące drużyny:

I Eliminacje w Katowicach:

I miejsce
Katarzyna Pszczoła i Ireneusz Skrzat z Restauracji Prowansalskiej C'est si bon Katowice.
II miejsce
Ryszard Warnke i Bogdan Kulij z Hotelu Monopol Katowice

II Eliminacje w Koszalinie:

I miejsce
Łukasz Fular i Sebastian Truszkowski z Hotelu "Nadmorskiego" w Gdyni.
II miejsce
Kamila Kempisty i Tadeusz Gajownik z koszalińskiej Restauracji Boungiorno.

III Eliminacje w Łodzi

I miejsce
Mariusz Sylburski - Restauracja Calvado z Piotrkowa Trybunalskiego
II miejsce
Jacek Fajkowski i Andrzej Fajkowski z Centrum Kongresowo-Szkoleniowego Magellan z Bronisławowa

IV Eliminacje w Poznaniu

I miejsce
Maciej Bartoszewski i Marcin KaĽmierczak
z Gospody Pod Koziołkami z Poznania
II miejsce
Tomasz Król i Tomasz Grzelka
z Hotelu Qubus z Gorzowa Wielkopolskiego

V Eliminacje w Zakopanem

I miejsce
Michał Lelek i Marcin Sołtys
z restauracji Wierzynek z Krakowa
II miejsce
Paweł Twardosz i Mariusz Glac
z restauracji "Pod Różą" z Krakowa

VI Eliminacje w Szczawnie Zdroju

I miejsce
Teresa Ciołek i Mirosław Sipa
z Gospody Babinisz ze Szczawna Zdroju
II miejsce
Elżbieta Janik i Piotr Lipski
z Hotelu Fenix z Jeleniej Góry

VII Eliminacje w Mikołajkach

I miejsce

Jacek Świerk
z Nestle Food Services
i Marcin Bała
z Hotelu Amax z Mikołajek

II miejsce
Grzegorz Sobczyński i Remigiusz Piekucki
z Hotelu Młyn z Elbląga

VIII Eliminacje w Warszawie

I miejsce

Adam Przybysz i Paweł Kolbuszewski
Restauracja Giancarlo Warszawa ul. Rzymowskiego.

II miejsce
Mariusz Jamroszczyk i Dariusz Kukułka
Hotel 500 Zegrze.


Copyright: 2004 Piotr Burda & Ślimaki PL
Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości, części serwisu, bez zgody redakcji zabronione