Główna | Oferta | Aktualności | Prasa o nas | Kontakt


  Nawigacja
O Firmie
Przepisy
Referencje
Dystrybucja
Magiczne miejsca
  Konkurs
Spotkanie ze ślimakiem
I eliminacja
Katowice 14-07-2004
I eliminacja
Katowice relacja
II eliminacja
Koszalin 28-08-2004
II eliminacja
Koszalin relacja
III eliminacja
Łódź relacja
IV eliminacje
Poznań 05-10-2004
IV eliminacje
Poznań relacja
V eliminacje
Zakopane 02-12-2004
V eliminacje
Zakopane relacja
VI eliminacje
Szczawno 18-02-2005
VI eliminacje
Szczawno relacja
VII eliminacje
Mikołajki 15-04-2005
VII eliminacje
Mikołajki relacja
VIII eliminacje
Warszawa 07-05-2005
VIII eliminacje
Warszawa relacja
Finał ślimaka
Warszawa 24-05-2005
Finał ślimaka
2005 - relacja
Regulamin
Stanowisko konkursowe
Zgloszenie uczestnika
Lista finalistów
 
  O Firmie
  Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy jako właściciel małej fabryki konserw Georges Grandjean zaakceptował pomysł "włożenia kilku ślimaków do puszki" by uszczęśliwić swojego przyjaciela. Ponieważ znany był ze swoich wymagań co do jakości, przygotował je ściśle według burgundzkiej tradycji.
Rezultat eksperymentu był tak zaskakująco znakomity, że informacje o innowacyjnej umiejętności rozprzestrzeniła się błyskawicznie wśród właścicieli restauracji.
  Dziś Georges Grandjean reprezentuje jedno z największych nazwisk w gastronomii. Ślimaki burgundzkie są wybitnym daniem, a Grandjean dokłada wszelkich starań aby przygotowywać produkt naprawdę wyjątkowy. Każdy etap przeprowadzany jest z dużym poszanowaniem dla tradycji, a także jest przedmiotem najściślejszej kontroli jakości.
  Grandjean posiada unikalne umiejętności uzupełniane przez zespół ludzi zaangażowanych w osiągnięcie maksymalnej jakości. Poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych urządzeń i wyposażenia Grandjean poczynił inwestycję w przyszłość, gdzie jakość podporządkowana będzie przyjemności podniebienia.
  Firma ŚLIMAKI PL to wyłączny przedstawiciel i dystrybutor w Polsce firmy Grandjean. Poprzez naszych przedstawicieli docieramy do najlepszych restauracji w Polsce. Tym samym, produktem najwyższej jakości jakim są ślimaki burgundzkie zaspokajamy najwybredniejsze podniebienia.

Ślimaki PL jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem ślimaków burgundzkich Grandjean w Polsce.Copyright: 2004 Piotr Burda & Ślimaki PL
Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości, części serwisu, bez zgody redakcji zabronione